HR23000 Zadar
Zadar/Sibenik-Knin Kroatien
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Kroatien entdecken
Das Hotel verfügt über einen direkten Zugang zum Kiesstrand, der von duftenden Kiefern gesäumt ist. Ideal für einen entspannenden Familienurlaub und für alle, die das mediterrane Klima, sauberes Wasser und ein ausgewähltes kulinarisches Angebot suchen.
Lokalizacja super, hotel położony przy samej plaży. Piękne otoczenie - zielono. Plaża bardzo piękna i, co mnie zaskoczyło, nawet szeroka. Można do woli spacerować wzdłuż morza. Widoki przepiękne. Sam hotel jak na swoje 3 gwiazdki ok. Za to obsługa hotelu bardzo uprzejma, pomocna, zawsze uśmiechnięta. Do Zadaru bardzo blisko - autobus linia 5 i 8 za 1,5. Pogoda dopisała, więc niczego mi nie zabrakło. Biorąc pod uwagę jeszcze cenę mogę tylko polecić.
Show moreHotel był zgodny z opisem, nawet po przyjeździe pozytywnie zaskoczyłam się stanem pokoju - łóżko było duże i wygodne, pokój był czysty i przestronny. Może jedyną wadą była zasłonka pod prysznicem zamiast drzwi, ale to mały mankament. Hotel był podzielony na kilka budynków i miał bezpośrednie wejście na plaże. Jedzenie różnorodne, smaczne, na bieżąco uzupełnianie, więc można było wszystkiego popróbować. Przez tydzień był duży wybór ryb i owoców morza. Również słodkości i ogrom dostępnych owoców bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z drinków nie korzystałam, ale samodzielny dostęp do piwa i wina bardzo wygodny. Ekspresy korzystają z kawy ziarnistej, więc to też na plus. Obsługa miła i pomocna. Pobyt na początku maja był bardzo spokojny, ponieważ to jeszcze przed sezonem i basen był nieczynny. Okolica hotelu idealna do odpoczynku i relaksu. Minusem jest niska atrakcyjność okolicy i samego Zadaru, jeżeli ktoś szuka okazji do zwiedzania i zabawy. Polecam dla osób, które chcą zwolnić i odpocząć. Nie polecam dla osób, które chcą zwiedzać i zaszaleć na wakacjach ;)
Show moreBardzo fajny pokój z tarasem i widokiem na park i morze. wygodne łóżka, cicho.
Show moreRecepcja 24h/7 co jest dużym atutem, generalnie stan obiektu pozostawia wiele do życzenia, dawno nie widział remontu, a pokoje nie sa zbyt dokładnie sprzątane, co można zauważyć poprzez obecny kurz oraz brudne okna. Toaleta/łazienka czyste. W hotelowym barze głównie mocne alkohole, napoje z automatów trochę sztuczne, bardzo słodkie, piwo jakby rozwodnione. Jedzenie w osobnym budynku, co nie stanowiło problemu. Co do samych dań - powtarzalne, niektóre średnie, ale zwykle dało się znaleźć coś w porządku. Istnieje możliwość zamówienia lunchu dzień wcześniej (np. Na wycieczkę) ale raczej nie polecam. Ogólnie jak na to żeby się przespać i coś zjeść to hotel jest okej, ale raczej nie wzbudza chęci dłuższego przebywania w nim. Stosunek ceny do jakości jest akceptowalny.
Show moreEs war sehr laut in der Hotel Halle, unmögliche Musik, keine deutschen Infos. Aufforderung Trinkgeld pro Tag €5 zu zahlen.
Show more