ES07180 Santa Ponsa
Mallorca Spanien
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Spanien entdecken
In diesem freundliches Familienhotel findet jeder seinen Lieblinsplatz. In angenehmer Atmosphäre im Restaurant genießen die Gäste die Köstlichkeiten der Küche. Viele Sport- und Spielangabote warten darauf von Groß und Klein entdeckt zu werden.
Das Hotel ist nicht mal Ansatzweise wie auf den Bildern. Dringend renovierungsbedürftig!! Das Inventar auf dem Zimmer ist beschädigt und massivst abgenutzt. Ein so Mickringes Badezimmer, dass Erholung absolut unmöglich machst. Jedes Duschen war der Horror. Generell kleine Zimmer und nur das aller nötigste sauber.. Die ganze Reise war durch TUI jedoch super organisiert. Auch die Flieger waren top. Vielen Dank TUI aber das Hotel ist ein Catfish. Unbedingt aufpassen!
Show moreCzysto, blisko plaża sklepy. Personel hotelu ogólnie miły i przyjazy, oprócz jednej pani na recepcji, która była wręcz nie miła przy prośbie o zmianę pokoju w którym w łazience lała się woda z sufitu(nie kapała) cały sufit był w pęcherzach wody
Show morePokoje wysłużone, łazienka malusieńka i stara. Wyżywienie niezwykle monotonne, niskiej jakości, bardzo mały wybór dań. Mięsa (ryby też) przesuszone, dodatki do dań nudne, zawsze takie same i mało różnorodne. Pizza zimna i twarda jak podeszwa ze starego buta. Pierś kurczaka twarda jak czerstwy chleb. Naprawdę jakość wyżywienia była w okolicach pół gwiazdki. Hotel w dobrej turystycznej okolicy, blisko plaży, choć jak na Majorkę, niezbyt ciekawej. Świetne połączenie autobusowe z lotniskiem (wynajem auta). I UWAGA: TUI wprowadza w błąd klientów w ofercie dotyczącej tego hotelu: opcja \"dwa posiłki\" nie mówi nic o płatnym alkoholu do kolacji, a fakty są takie, że klient dopiero w restauracji dowiaduje się, że jest proszony o płatność w momencie trzymania kieliszka w ręku. To jest naprawdę ŻENUJĄCE. Dlaczego TUI nie podaje tej informacji CZARNO NA BIAŁYM? Bo woli naciągać klientów. A informacje od pracownika TUI na czacie w ramach reklamacji, że to hotel posiada informacje o szczegółach swojej oferty żywieniowej \"dwa posiłki\", czyli sugestia, że może klient przed kupnem oferty powinien dzwonić po hotelach i dowiadywać się o szczegóły - jest nie do zaakceptowania, jest po prostu ŻENUJĄCA.
Show morePolecam wszystkim , którzy nie szukają \" złotych klamek\" tylko czystego pokoju w świetnej lokalizacji z miłym personelem i dobrym jedzeniem.
Show morePokój bardzo czysty codziennie sprzątany nie mam zastrzeżeń